Liga okręgowa: Korona wciąż w gazie, Tęcza gromi!

Piłka nożna 24 maja 2015 Komentarzy

Za nami większość meczów 26. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zwycięstwo odniosła ostrołęcka Korona, dzięki czemu zrównała się punktami z wiceliderem Soną Nowe Miasto. Przekonujące zwycięstwo odniosła Tęcza Łyse.

Zawodnicy ostrołęckiej Korony pojechali na mecz z Iskrą Krasne mając nadzieję na kolejne trzy punkty. Nie było jednak łatwo, o czym świadczy przebieg spotkania.  W pierwszej połowie podopieczni Łukasza Załęskiego wyszli na prowadzenie po strzale Piotra Kamionowskiego. W drugiej części spotkania do remisu doprowadził Patryk Kuligowski, jednak to do Korony należało ostatnie słowo - Damian Drężewski zapewnił zwycięstwo niebiesko-żółtym, dzięki czemu są oni coraz bliżej drugiego miejsca w tabeli, premiowanego awansem do baraży o IV ligę.

Znakomite zawody w Kuczborku rozegrali piłkarze Tęczy Łyse. Podopieczni Kazimierza Puławskiego wygrali z tamtejszą Borutą aż 6:1. Dwie bramki dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelił Przemysław Śnietka, po jednej dołożyli Marek Kaliszewski, Łukasz Tercjak i Krzysztof Zalewski.

Domową porażkę zanotowali za to zawodnicy KS CK Troszyn. Przegrali oni z Makowianką Maków Mazowiecki 0:1. Dziś swoje spotkanie rozegra Rzekunianka Rzekuń, zawodnicy Pawła Sendrowskiego na boisku przy Miłej w Rzekuniu spotkają się z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna, początek meczu o 15.00.