Liga okręgowa: Korona wygrała na wyjeździe!

Piłka nożna 18 kwietnia 2015 1 Komentarz

Korona Ostrołęka pokonała Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 1:0 w wyjazdowym spotkaniu 21. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zawodnicy Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego wrócili tym samym na zwycięską ścieżkę.

Mecz z Wieczfnianką nie układał się jednak od początku po myśli ostrołęckiego zespołu. Niebiesko-żółci byli zespołem lepszym, ale brakowało im skuteczości pod bramką rywala i do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat bezbramkowy. W drugiej połowie Korona zadała jednak decydujący cios - sprawy w swoje ręce wziął Paweł Dzbeński, który pokonał bramkarza rywali i zapewnił tym samym swojemu zespołowi bardzo ważne trzy punkty.

Po 21 kolejkach Korona Ostrołęka zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Ostrołęczanie mają tyle samo "oczek" co trzeci KS CK Troszyn oraz druga Sona Nowe Miasto, a tracą tylko punkt do liderującej Wkry Bieżuń. Kolejne spotkanie Korona rozegra w następny weekend przed własną publicznością - do Ostrołęki przyjedzie piąta w tabeli Wkra Sochocin.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)