Liga okręgowa: Korona wygrywa w derbach powiatu

Piłka nożna 28 marca 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Tęczę Łyse 3:1 w meczu 18. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Ekipa Tęczy postraszyła lidera dobrą grą w pierwszej połowie spotkania, lecz w drugiej odsłonie na boisku rządzili już niebiesko-żółci.

Ostrołęccy piłkarze nie najlepiej rozpoczęli mecz i po pierwszej połowie przegrywali 0:1. Bramkę dla zespołu Tęczy strzelił Mateusz Bałdyga. Trenerzy Andrzej Łyziński i Michał Robaszkiewicz w piętnastominutowej przerwie tchnęli nowego ducha w swój zespół i po przerwie obejrzeliśmy koncertową grę w wykonaniu zespołu Korony.

Najpierw do remisu doprowadził Krzysztof Majewski, na 2:1 podwyższył natomiast Damian Drężewski. Wynik spotkania ustalił ponownie Majewski. Warto dodać, że jeszcze niedawno obaj bohaterowie meczu występowali w ostrołęckiej Narwi, po czym powrócili do swoich macierzystych barw. Tym samym Korona po zwycięstwie 3:1 umocniła się na pozycji lidera ligi okręgowej. W następnej kolejce niebiesko-żółtych czeka wyjazdowy mecz z Soną Nowe Miasto.

Korona Ostrołęka - Tęcza Łyse 3:1 (0:1)