Liga okręgowa: KS CK Troszyn goni lidera

Piłka nożna 21 marca 2015 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Rzekuniankę Rzekuń 3:0 w meczu 17. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Łukasza Bałazego zanotowali drugie wiosenne zwycięstwo i zmniejszyli stratę do liderującej Korony Ostrołęka.

Już w pierwszej połowie zawodnicy z Troszyna mieli inicjatywę i gwizdek na przerwę zabrzmiał przy stanie 2:0 dla przyjezdnych. Po zmianie stron wicelider "okręgówki" dopełnił tylko formalności, strzelając bramkę na 3:0, co było ostatecznym wynikiem tego spotkania.

Bramki dla zwycięzców strzelali Remigiusz Dąbrowski, Piotr Gutowski i Dominik Zalewski.

Nieoczekiwana porażka Korony Ostrołęka sprawiła, że KS CK Troszyn z dorobkiem 38 punktów w 17 meczach zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą tylko jednego punktu do lidera. Rzekunianka jest ostatnia, zgromadziła do tej pory 7 punktów.

W 18. kolejce (za tydzień) KS CK Troszyn zagra u siebie z Pełtą Karniewo, natomiast Rzekunianka Rzekuń pojedzie do Nasielska na starcie z tamtejszym Żbikiem.

RZEKUNIANKA Rzekuń 0-3 KS CK Troszyn