Liga okręgowa: Niespodziewana porażka Troszyna

Piłka nożna 24 października 2017 0 Komentarzy

KS CK Troszyn niespodziewanie przegrał z GKS Strzegowo w spotkaniu 12. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy, ale piłkarze ze Strzegowa byli autorami wszystkich bramek w tym meczu.

Już po 16 minutach GKS prowadził 1:0, na listę strzelców wpisał się Kruszewski. W 65. minucie na 2:0 podwyższył Wierzbicki, wykorzystując rzut karny. Drużynę z powiatu ostrołęckiego stać było tylko na jednego gola, ale strzelili go też strzegowianie - samobójcze trafienie zanotował Łubiński. Wynik 2:1 oznacza, że GKS cieszył się z trzeciego zwycięstwa, a KS CK po raz czwarty musiał przełknąć gorycz porażki.

W najbliższy weekend Troszyn zagra u siebie z Iskrą Krasne.

GKS Strzegowo - KS CK Troszyn 2:1 (1:0)

⚽ 1:0 K.Kruszewski 16'
⚽ 2:0 P.Wierzbicki 65' (k)
⚽ 2:1 Ł.Łubiński 92' (sam.)

KS CK Troszyn: Drężek - Dzwonkowski, Abramczyk, Grochocki (Kuliś 65'), K.Kamionowski, Bałas, Gutowski, Wargulewski, Kamionowski, Śnietka (Bałazy 80'), Kubat.