Liga okręgowa: Niespodziewana wpadka Tęczy, remis Troszyna

Piłka nożna 08 kwietnia 2014 Komentarzy

W ubiegły weekend odbyły się spotkania 20. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Największą niespodzianką była porażka Tęczy JBB Łyse z Soną Nowe Miasto. Remisem zakończyło się starcie KS CK Troszyn z Makowianką Maków Mazowiecki.

KS CK Troszyn (fot. eOstroleka.pl)

Tęcza miała szansę odrobić kolejne punkty straty do lidera, Korony Szydłowo. Niestety, Sona Nowe Miasto w rundzie wiosennej spisuje się kapitalnie i po ograniu drużyny z Szydłowa, była górą również w starciu z podopiecznymi Kazimierza Puławskiego. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. W drugiej połowie goście zaatakowali odważnie, strzelając kolejne bramki i wygrywając mecz 4:2. Trafienia dla Tęczy zaliczyli Piotr Magdaleński i Krzysztof Szymański.

Podziałem punktów zakończył się mecz KS CK Troszyn z Makowianką Maków Mazowiecki. Gospodarze objęli prowadzenie tuż przed przerwą za sprawą gola Sebastiana Rudzińskiego. Wyrównał w drugiej części gry Łukasz Jeż.

Liderem tabeli ligi okręgowej jest Korona Szydłowo (50 pkt) przed Nadnarwianką Pułtusk (45 pkt) i Tęczą JBB Łyse (41 pkt). KS CK Troszyn ma na swoim koncie 26 "oczek" i jest dziesiąty.

Tęcza JBB Łyse - Sona Nowe Miasto 2:4 (1:1)
bramki dla Tęczy: Magdaleński, Szymański

KS CK Troszyn - Makowianka Maków Mazowiecki 1:1 (1:0)
bramka dla KS CK: Rudziński