Liga okręgowa: Porażka Troszyna z Tęczą. Wyniki 20. kolejki i tabela

Piłka nożna 16 kwietnia 2017 2 Komentarze

KS CK Troszyn przegrał z Tęczą Ojrzeń 1:2 w spotkaniu 20. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Dla drużyny z powiatu ostrołęckiego była to ósma porażka w sezonie i kosztowała ją spadek na 11. miejsce w tabeli.

Pierwszą bramkę meczu rozgrywanego w Baranowie strzelili gracze prowadzeni przez trenera Łukasza Bałazego. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Kopeć. Cztery minuty później wyrównał Adam Olszewski, a na osiem minut przed końcem meczu decydujący cios zadał Bartosz Karczewski. Tęcza wywiozła z naszego regionu cenne trzy punkty i wyprzedziła Troszyn w ligowej tabeli.

Prowadzi Korona Ostrołęka z przewagą dziesięciu punktów nad drugą Wkrą Bieżuń. KS CK jest jedenasty.

KS CK Troszyn - Tęcza Ojrzeń 1:2 (1:1)

⚽ 1:0 D.Kopeć '33
⚽ 1:1 Olszewski '37
⚽ 1:2 Karczewski '82

KS CK Troszyn: Drężek - Dzwonkowski, Kopeć, Sakowski, K.Kamionowski, Kaczyński, Bałas, P.Kamionowski, Wargulewski, Kuliś (70' Grabowski ), Dąbrowski (58' Gutowski).