Liga okręgowa. Punkt Troszyna, Wkra powiększa przewagę (wyniki, tabela)

Piłka nożna 15 kwietnia 2018 1 Komentarz

Za nami 20. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Liderem wciąż jest Wkra Żuromin, powiększyła ona przewagę nad Nadnarwianką Pułtusk do 6 punktów, także za sprawą KS CK Troszyn.

Jedyny zespół z powiatu ostrołęckiego, KS CK Troszyn, zremisował przed własną publicznością z Nadnarwianką Pułtusk 1:1. Punkt troszynianom uratował Karol Górski, który doprowadził do remisu w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Przez 80 minut KS CK przegrywał 0:1, po tym jak bramkę dla Nadnarwianki strzelił Bartosz Salomon.

KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:1)
Bramki: 90+3. Górski - 13. Salomon

Troszyn: Tyszka - K. Kamionowski, Grochocki, A. Abramczyk, Dzwonkowski, Górski, Gutowski, P. Kamionowski, Kuliś (55. Dąbrowski), Śnietka, Bałazy (60. Kubat).