Liga okręgowa: Rzekunianka rozbita w Nasielsku

Piłka nożna 28 marca 2015 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń przegrała ze Żbikiem Nasielsk 0:7 w wyjazdowym meczu 18. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterem sobotniego starcia został Marek Osiński, który strzelił aż sześć bramek dla gospodarzy.

Co ciekawe, do przerwy nic nie zapowiadało takiego pogromu. Rzekunianka grała mądrze w defensywie i na przerwę piłkarze obu zespołów zeszły przy bezbramkowym remisie. Po przerwie rozegrała się jednak prawdziwa kanonada na korzyść zespołu gospodarzy. Podopieczni Pawła Sendrowskiego stracili aż siedem goli, z czego dwa z rzutów karnych. Sześć trafień dla Żbika zanotował Marek Osiński, jednego gola dołożył Sebastian Gromke.

Rzekunianka Rzekuń nadal pozostanie na ostatnim miejscu w tabeli ligi okręgowej. Zespół z powiatu ostrołęckiego w osiemnastu spotkaniach zgromadził jedynie siedem punktów.

Żbik Nasielsk - Rzekunianka Rzekuń 7:0 (0:0)