Liga okręgowa. Szlagier w Troszynie z podziałem punktów (wyniki, tabela)

Piłka nożna 26 sierpnia 2018 0 Komentarzy

KS CK Troszyn zremisował z Nadnarwianką Pułtusk 1:1 w meczu 4. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z okolic Ostrołęki zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli.

Do szlagierowego meczu doszło w Troszynie, gdzie spotkały się dwie niepokonane drużyny. Na bramki czekaliśmy do drugiej połowy. W 67. minucie Łukasz Kowalczyk wyprowadził Nadnarwiankę Pułtusk na prowadzenie, do wyrównania doprowadził Piotr Gutowski, strzelając wyrównującego gola w 86. minucie. Tym samym jedyny zespół z powiatu ostrołęckiego w okręgówce zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli.