Liga okręgowa: Troszyn znów gromi!

Piłka nożna 29 sierpnia 2017 0 Komentarzy

KS CK Troszyn podwyższył średnią bramek zdobywanych na mecz w lidze okręgowej. W pierwszym i drugim spotkaniu troszynianie strzelali po pięć razy, w trzeciej kolejce rozbili Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna aż 7:2.

Na pierwszą bramkę KS CK czekać trzeba było tylko sześć minut, wynik otworzył Piotr Kubat. Goście poszli za ciosem i postarali się o kolejną bramkę za sprawą Piotra Kamionowskiego. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego dalej nacierali, czego efektem były bramki Radosława Jankowskiego (samobójcza) oraz Piotra Bałasa. Przy stanie 0:4 gola dla Wieczfnianki strzelił Bartosz Półkoszek, ale kilka minut później wynik pierwszej połowy na 5:1 dla Troszyna ustalił Piotr Kamionowski. Norma wyrobiona została już w pierwszych 45 minutach.

W drugiej części meczu goście jeszcze powiększyli prowadzenie po golach Łukasza Sakowskiego i Konrada Mamińskiego. Wynik na 2:7 na minutę przed końcem ustalił Krzysztof Deka. KS CK Troszyn w dobrym stylu utrzymał pozycję lidera ligi okręgowej.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - KS CK Troszyn 2:7 (1:5)

⚽ 0:1 Kubat '6
⚽ 0:2 P. Kamionowski '20
⚽ 0:3 Jankowski '27 (sam)
⚽ 0:4 Bałas '36
⚽ 1:4 Półkoszek '38
⚽ 1:5 P. Kamionowski '42
⚽ 1:6 Sakowski '57