Liga okręgowa: Trzy punkty Troszyna, straty Tęczy i Rzekunianki

Piłka nożna 19 maja 2015 Komentarzy

Ciekawe rozstrzygnięcia przyniosły mecze 25. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Spośród drużyn z powiatu ostrołęckiego zwycięstwo odniósł jedynie KS CK Troszyn, który wygrał na wyjeździe z Mazowszem Jednorożec 3:1. Punkty straciły Tęcza JBB Łyse i Rzekunianka Rzekuń.

Zawodnicy z Troszyna do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Remigiusza Dąbrowskiego. Po zmianie stron zawodnicy KS CK nie zwolnili tempa i zdobyli kolejne gole za sprawą Dominika Zalewskiego i Kamila Dzwonkowskiego. Honorowe trafienie dla Mazowsza zanotował Daniel Skała, ustalając wynik meczu na 3:1 dla podopiecznych Łukasza Bałazego.

W Łysych spotkały się dwie drużyny pod nazwą Tęcza - gospodarze i jej imienniczka z Ojrzenia. Prowadzenie objęli zawodnicy trenera Kazimierza Puławskiego - w 32. minucie gola na 1:0 strzelił Tomasz Golan. Niestety, gospodarze nie utrzymali pełnej koncentracji do końca i stracili bramkę na osiem minut przed ostatnim gwizdkiem. Do wyrównania doprowadził Arkadiusz Sawicki i mecz zakończył się remisem 1:1.

Ambitną walkę z liderem z Bieżunia stoczyli gracze Rzekunianki Rzekuń. Drużyna z powiatu ostrołęckiego do przerwy przegrywała 0:1 po golu Dariusza Petrykowskiego, lecz po zmianie stron doprowadziła do wyrównania za sprawą Arkadiusza Zięby. Decydujący cios zadali jednak gospodarze, strzelając gola na 2:1 w doliczonym czasie gry. Trzy punkty Wkrze zapewnił Bartłomiej Żelazny.