Liga okręgowa: Wymarzony start Troszyna

Piłka nożna 13 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Fenomenalny start nowego sezonu ligi okręgowej w wykonaniu KS CK Troszyn. Reprezentanci powiatu ostrołęckiego rozbili na wyjeździe spadkowicza z IV ligi Ostrovię Ostrów Mazowiecka i tym samym zostali pierwszym liderem rozgrywek.

Troszyn objął prowadzenie już w 3. minucie za sprawą Piotra Kubata. Napastnik sprowadzony z Korony Ostrołęka otworzył wynik meczu, a jego podwyższenie nastąpiło już 11 minut później, bramkę na 2:0 strzelił Piotr Bałas. W 33. i 35. minucie ponownie do głosu doszedł Kubat, kompletując tym samym hat-tricka. Prowadzenie do przerwy aż czterema bramkami spowodowało, że drugą połowę można było rozegrać spokojniej. Padła w niej tylko jedna bramka - ustalająca wynik meczu na 5:0. Trafienie w 66. minucie zaliczył ponownie Piotr Bałas.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS CK Troszyn 0:5 (0:4)

⚽ 0:1 Kubat '3
⚽ 0:2 Bałas '14
⚽ 0:3 Kubat '33
⚽ 0:4 Kubat '35
⚽ 0:5 Bałas '66

Troszyn: Drężek - Dzwonkowski (65' Mamiński), Sakowski, Abramczyk, K. Kamionowski, Bałas (83' Kuliś), Gutowski, Wargulewski (90' Fabiański), P. Kamionowski, Śnietka (70' Rudziński), Kubat (80' Dąbrowski)