ŁKS Łomża pokonał Koronę w sparingu (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 26 lipca 2017 7 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z ŁKS 1926 Łomża 1:2 w swoim czwartym spotkaniu sparingowym podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2017/18. Jedynego gola dla żółto-niebieskich strzelił Michał Nosek.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Na listę strzelców po stronie ŁKS wpisywali się Rafał Maćkowski i Mateusz Mocarski, z kolei jedyny gol dla Korony padł po trafieniu Michała Noska z rzutu karnego, który podyktowany został za zagranie ręką w polu karnym w wykonaniu jednego z defensorów ŁKS.

Dla pierwszej drużyny Korony Ostrołęka był to czwarty sparing w ramach przygotowań do sezonu. Wcześniej ostrołęczanie zremisowali 0:0 z MKS Ciechanów oraz przegrali 1:3 z MKS Piaseczno i 0:1 z Makowianką Maków Mazowiecki. Kolejny test-mecz już 29 lipca z Warmią Grajewo.