Makowianka lepsza od Troszyna. Wyniki 9. kolejki ligi okręgowej

Piłka nożna 03 października 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał z Makowianką Maków Mazowiecki 0:3 w wyjazdowym spotkaniu 9. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego straciła bramkę na początku spotkania, lecz gospodarze dopełnili dzieła w drugiej połowie spotkania. Zobacz wyniki 9. kolejki.

Już na początku spotkania goście strzelili bramkę za sprawą Pawła Kowalkowskiego. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 62. minucie meczu. Wynik spotkania ustalił Marcin Ciak w 76. minucie. Dodatkowo, strzelec dwóch bramek dla Makowianki - Paweł Kowalkowski - obejrzał czerwoną kartkę w 86. minucie. KS CK zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Liderem jest Korona Ostrołęka - 27 pkt. Poniżej wyniki dziewiątej kolejki i aktualna tabela.

Makowianka Maków Mazowiecki - KS CK Troszyn 3:0 (1:0)

⚽ 1:0 Kowalkowski '6
⚽ 2:0 Kowalkowski '62
⚽ 3:0 Ciak '76

KS CK: Drężek - Abramczyk, Grochocki, Sakowski, Dąbrowski (58' Knap), Dzwonkowski (86' Rudziński), Chromik, Bałas, M. Kaczyński (74' S. Kaczyński), Bałazy (89' Fabiański), Gutowski.