Międzypowiatowe przełaje w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Lekkoatletyka 10 listopada 2016 0 Komentarzy

Najlepsi biegacze ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich spotkali się w okolicach plaży miejskiej w Ostrołęce, gdzie odbyły się finały indywidualnych międzypowiatowych biegów przełajowych. O awans do etapu wojewódzkiego walczyło kilkuset biegaczy z sześciu powiatów.

Najlepsi biegacze ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich spotkali się w okolicach plaży miejskiej w Ostrołęce, gdzie odbyły się finały indywidualnych międzypowiatowych biegów przełajowych. O awans do etapu wojewódzkiego walczyło kilkuset biegaczy z sześciu powiatów.

Awans do wojewódzkich zmagań wywalczyło po dwanaście najszybszych osób z każdego biegu. Finał wojewódzki zaplanowano wiosną 2017 roku. Zawody międzypowiatowe zorganizował Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce. Poniżej nazwiska szczęśliwców, którzy wystąpią w kolejnym etapie. W galerii znajdują się zdjęcia z zawodów, które rozegrano w sobotę 5 listopada na plaży miejskiej w Ostrołęce.

Dziewczęta klasa 5 - 800 m:

Aleksandra Skarzyńska - PSP  Zaręby Kościelne
Barbara Więch - SP 5 Wyszków
Małgorzata Wierzbowska - SP Troszyn
Oliwia Dana - SP Zabrodzie
Wiktoria Kandybowicz - SP Troszyn
Alicja Prusik - ZS STO Ostrołęka
Iga Nalewajk - ZPO Kadzidło
Julia Cybulska - SP Olszewo Borki
Zuzanna Samsel - SP Surowe
Maria Leszczyńska - SP 1 Ostrów Mazowiecka
Maja Przybyłek - PSP Chorzele
Dominika Kościesza - SP 2 Przasnysz

Dziewczęta klasa 6 - 800 m:

Martyna Krawczyńska - SP Nur
Kornelia Szymczyk - SP 10 Ostrołęka
Aleksandra Krośkiewicz - PSP Stary Szelków
Julia Pogorzelska - PSP Chorzele
Paulina Wieprzowska - SP 1 Ostrołęka
Lidia Cybulska - SP Olszewo Borki
Zuzanna Podolak - SP 10 Ostrołęka
Izabela Świątek - SP Krzynowłoga Wielka
Natalia Krupińska - SP Krasiniec
Maja Lipka - SP Olszewo Borki
Bernadeta Kowalczyk - SP Łyse
Katarzyna Szymańska - SP Surowe

Chłopcy klasa 5 - 1000 m:

Michał Łukaszewski - PSP Żelazna Rządowa - Parciaki
Szymon Morawski - SP 2 Przasnysz
Kacper Wykowski - SP Ulasek
Karol Bieńkowski - SP 2 Przasnysz
Alan Radomski - PSP Jednorożec
Marcin Gut - SP Wola Błędowska
Adam Zięba - SP 10 Ostrołęka
Adrian Kobrzyński - SP Olszewo Borki
Mateusz Szczepkowski - SP Krzynowłoga Mała
Dawid Sławski - SP Chorzele
Tomasz Danelski - SP Chorzele
Sebastian Chrząszcz - SP Krzynowłoga Mała

Chłopcy klasa 6 - 1000 m:

Mateusz Osoliński - PSP Różan
Łukasz Szydlik - PSP Jednorożec
Adrian Załęski - SP Olszewo Borki
Krystian Subzda - SP Goworowo
Wojciech Grysztar - SP 1 Przasnysz
Paweł Przychodzki - PSP Wola Mystkowska
Jakub Falkowski - SP 1 Ostrów Mazowiecka
Patryk Gąska - SP Myszyniec
Dominik Szok - SP Myszyniec
Jakub Stefańczyk - SP Kaczkowo Stare
Paweł Dąbkowski - SP Surowe
Konrad Bączek - PSP Białebłoto

Dziewczęta - klasa 1 gimnazjum - 1000 m:

Sandra Oleksiak - PG Chorzele
Martyna Jechna - PG Rząśnik
Agata Rawa - G Olszewo Borki
Iza Stefańska - PG Myszyniec
Oliwia Matuszewska - PG Szelków
Gabriela Brym - PG Różan
Dagmara Ścięgaj - PG Nowa Wieś
Katarzyna Jeryng - PG Krzynowłoga Mała
Beata Żebrowska - G Olszewo Borki
Patrycja Nieliwodzka - G 5 Ostrołęka
Ola Czajkowska - PG Myszyniec
Patrycja Toczek - PG Myszyniec

Dziewczęta - klasa 2 gimnazjum - 1000 m:

Martyna Krupińska - PG Krasiniec
Daria Kruk - PG Krasnosielc
Natalia Skoczeń - G 1 Wyszków
Natalia Mróz - PG Jazgarka
Patrycja Smółkowska - PG Nowa Wieś
Julia Gut - PG Zawady
Natalia Powichrowska - PG Myszyniec
Wiktoria Kobus - PG Myszyniec
Martyna Zyśk - PG Czarnia
Paulina Kołodziejska - PG Szelków
Łucja Kurpiewska - PG Lelis
Kamila Cichowska - PG Chorzele

Dziewczęta - klasa 3 gimnazjum - 1000 m:

Katarzyna Butler - PG Myszyniec
Izabela Socik - PG Zaręby Kościelne
Nicol Misalska - PG Myszyniec
Dżesika Osiewska - PG Myszyniec
Kinga Szczęsnowicz - G Olszewo Borki
Natalia Płocharczyk - PG Myszyniec
Róża Szlachetka - PG Zaręby
Paulina Antosiak - PG Zaręby
Gabriela Kulik - PG Zaręby Kościelne
Marta Rolka - PG Czarnia
Katarzyna Cichowska - PG Duczymin
Marta Szydłowska - G Gąsewo

Chłopcy - klasa 1 gimnazjum - 1500 m:

Kacper Waszkiewicz - PG 1 Maków Mazowiecki
Kacper Piórkowski - PG Czarnia
Antoni Dziubel - G 2 Wyszków
Kacper Archacki - G 1 Wyszków
Kacper Kossewski - G Stary Lubotyń
Antoni Depta - G 1 Wyszków
Jan Kołakowski - G Rzekuń
Bartosz Biedrzycki - PG Krasiniec
Marcin Walendziak - PG Krasnosielc
Krzysztof Bonisławski - PG Karniewo
Bartosz Kubik - PG 2 Maków Mazowiecki
Jakub Długołęcki - G Surowe

Chłopcy - klasa 2 gimnazjum - 1500 m:

Jakub Sędrowski - PG Chorzele
Piotr Wiciński - GP Długosiodło
Jacek Czyżewski - G Stary Lubotyń
Kacper Kulas - PG Myszyniec
Marcin Lendzioszek - G Stary Lubotyń
Patryk Sieńkowski - G w Rybnie
Szymon Szulc - G Łyse
Kacper Grabowski - PG Chorzele
Klaudiusz Laskowski - G Stary Lubotyń
Kacper Staniaszek - PG Zaręby Kościelne
Hubert Zadrożny -PG Kadzidło
Piotr Podbielski - PG Czerwin

Chłopcy - klasa 3 gimnazjum - 1500 m:

Dawid Konopka - PG Karniewo
Fabian Czajkowski - PG Myszyniec
Patryk Długołęcki - G Sypniewo
Piotr Waniewski - G Rzekuń
Damian Kaczmarczyk - PG Zaręby
Aleksander Wyszyński - G 1 Wyszków
Jakub Kacprzak - PG Przasnysz
Konrad Stankiewicz - PG Myszyniec
Marcin Dobkowski - PG Czerwin
Mateusz Narojczyk - PG 2 Maków Mazowiecki
Kacper Puławski - PG Somianka
Dominik Sendrowski - PG Zaręby

Dziewczęta open - 1000 m:

Aleksandra Gruz - II LO Ostrołęka
Klaudia Ciok - LO Maków Mazowiecki
Katarzyna Prusaczyk - ZSZ 4 Ostrołęka
Alicja Kopania - III LO Ostrołęka
Anna Prusaczyk - ZSZ 4 Ostrołęka
Patrycja Miecznikowska - ZSZ 4 Ostrołęka
Maja Panuś - ZSP Przasnysz
Dominika Wilga - LO Jednorożec
Milena Samsel - ZSP Chorzele
Karolina Badowska - I LO Wyszków
Zuzanna Wójcik - II LO Ostrołęka
Julia Niegowska -II LO Ostrołęka

Dziewczęta open - 1500 m:

Victoria Ejzemberg - III LO Ostrołęka
Roksana Biedrzycka - LO Maków Mazowiecki
Magdalena Piątak - ZSZ 4 Ostrołęka
Martyna Roman - ZSP Chorzele
Wiktoria Orzoł - I LO Ostrołęka
Laura Kur - II LO Ostrołęka
Karolina Zawojek -ZSP Przasnysz
Natalia Zając - ZSP Przasnysz
Hanna Zalewska -ZSP Chorzele
Karolina Szymańska - ZSP Przasnysz
Katarzyna Piasta - II LO Ostrołęka
Martyna Parzych - ZSP Myszyniec

Chłopcy open 1500 m:

Marcin Parda - II LO Ostrołęka
Marcin Zadrożny - LO Jednorożec
Wojciech Bączek - ZSZ 2 Ostrołęka
Paweł Sakowski - ZSP Łyse
Paweł Bala - LO Różan
Wiktor Marciniak - I LO Ostrołęka
Bartosz Samsel - I LO Wyszków
Mateusz Tyc - ZSZ 1 Ostrołęka
Dawid Zimkowski - ZSZ 1 Ostrołęka
Piotr Sakowski -ZSP Łyse
Piotr Moszczyński -LO Jednorożec
Adrian Trzciński - ZSP Przasnysz

Chłopcy open 2000 m:

Mateusz Grabowski - ZSZ 2 Ostrołęka
Szymon Kulas - ZSP Myszyniec
Cezary Jaroszewski -LO Przasnysz
Piotr Roman - ZSP Przasnysz
Adam Więckowski - ZSP Chorzele
Daniel Więcek - ZSP Przasnysz
Dariusz Bulecki - CEZiU Kopernik Wyszków
Emil Nowicki - ZSP Chorzele
Szymon Suchecki - ZSZ 1 Ostrołęka
Krzysztof Pierzchanowski - I LO Ostrołęka
Łukasz Filipiak - ZSP Goworowo
Sławomir Zalewski - ZSP Chorzele

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.