Miejska Liga Koszykówki w Łomży. Czwarte zwycięstwo ostrołęczan

Koszykówka 23 grudnia 2015 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka idą jak burza w Miejskiej Lidze Koszykówki w Łomży. W ubiegły weekend ostrołęczanie odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując ekipę Old Skulls. Spotkanie było jednak bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie.

Koszykarze z naszego miasta wygrali pierwszą kwartę różnicą pięciu punktów, lecz w drugiej odsłonie lepsi byli już rywale. Na półmetku rywalizacji o jeden punkt lepsi byli jednak zawodnicy Met-Plast Kolor. Trzecia kwarta przyniosła powiększenie przewagi do sześciu "oczek". W ostatniej odsłonie rywale robili wszystko by doprowadzić do wyrównania. Mimo wielu wysiłków, ta sztuka nie udała się Old Skulls i tym samym Met-Plast Kolor wygrał 59:56. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ostrołęckiej drużynie był Łukasz Ryfa, autor 17 punktów.

Było to czwarte zwycięstwo ostrołęczan w szóstym meczu ligowym. Nasi koszykarze zajmują trzecie miejsce w tabeli Miejskiej Ligi Koszykówki.

Met-Plast Kolor Ostrołęka - Old Skulls 59:56 (18:13, 12:16, 16:11, 13:16)

Met-Plast Kolor: Baczewski 6, Bloch 2, Klusek 10, Kochański 0, Ryfa 17, Szuster 15, Zdanowicz 9