Miejska Liga Koszykówki w Łomży: Druga wygrana Met-Plast Kolor Ostrołęka

Koszykówka 13 lutego 2013 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka mają za sobą już dziewięć meczów w Miejskiej Lidze Koszykówki w Łomży. Ostrołęczanie w ostatni weekend pokonali drużynę AND1, notując tym samym drugie zwycięstwo. Met-Plast Kolor zajmuje szóste miejsce w tabeli MLK.

Niedzielny mecz z AND1 miał bardzo wyrównany przebieg. Pierwszą kwartę koszykarze znad Narwi wygrali 11:8. W drugiej minimalną inicjatywę przejęła drużyna rywali, lecz wygrała tylko dwoma punktami i na półmetku meczu na tablicy wyników pojawił się wynik korzystny dla ostrołęczan - 31:30. Rezultat ten zapowiadał ogromne emocje w drugiej części spotkania.

Tak też było. Trzecia kwarta przyniosła kibicom sporo emocji, lecz zakończyła się remisem 18:18. Przewaga w postaci jednego nie była pewna, wynik mógł zmienić się w każdej chwili, lecz w czwartej kwarcie ostrołęczanie zagrali pewnie i skutecznie, co zaowocowało trzypunktowym zwycięstwem w tej odsłonie.

Cały mecz zakończył się wynikiem 51:47. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Met-Plast Kolor był Rafał Wysocki, zdobywca 16 punktów.

Met-Plast Kolor Ostrołęka - AND1 51:47 (11:8, 10:12, 18:18, 12:9)

Met-Plast Kolor: Wysocki 16, Baczewski 8, Gurniak 7, Augustyniak 6, Bloch 6, Podbielski 4, Zdanowicz 2, Bardyszewski 2, Załęski 0.