Miejska Liga Koszykówki w Łomży: Mecz na szczycie nie zawiódł oczekiwań!

Koszykówka 21 stycznia 2014 Komentarzy

Kapitalne spotkanie obejrzeli kibice, którzy przyszli dopingować drużyny w kolejnym spotkaniu Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Lider, Old Skulls, pokonał wicelidera Met-Plast Kolor Ostrołęka 52:50. Mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund.

Kluczowa dla końcowego wyniku okazała się pierwsza kwarta, w której Old Skulls wygrali 13:9. Kolejna odsłona zakończyła się remisem, więc lider schodził na przerwę z czteropunktową przewagą. Lwią część strat koszykarze Met-Plast Kolor odrobili w trzeciej odsłonie. Przed ostatnią kwartą ostrołęczanie tracili do rywala tylko punkt, co zapowiadało ogromne emocje.

Po stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu ostatecznie cieszyli się jednak gracze aktualnego lidera rozgrywek. Ostatnią kwartę wygrali jednym "oczkiem", ustalając wynik meczu na 52:50. Była to trzecia porażka ostrołęckich koszykarzy w dziewiątym meczu w lidze. Nie zmieniła ona jednak układu tabeli, obie drużyny pozostały na najwyższych miejscach.

Old Skulls - Met-Plast Kolor Ostrołęka 52:50 (13:9, 11:11, 9:12, 19:18)

Met-Plast Kolor: Baczewski 1, Bardyszewski 0, Bloch 7, Mamątow 0, Morawski 2, Skowroński 0, Szuster 1, Wysocki 24, Zaręba 7, Załęski 7.