Miejska Liga Koszykówki w Łomży: Ostrołęczanie nie zwalniają tempa

Koszykówka 21 marca 2013 Komentarzy

Met-Plast Kolor Ostrołęka złapał wiatr w żagle i odnosi zwycięstwo za zwycięstwem w rozgrywkach Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. W ostatni weekend ostrołęczanie pokonali ekipę WSA Agrobiznes.

Pierwsza kwarta zakończyła się wygraną Met-Plast Kolor 17:14. W drugiej padł remis, więc do przerwy ostrołęccy koszykarze prowadzili różnicą trzech punktów, na tablicy widniał wynik 31:28.

Trzecia kwarta była bardzo wyrównana. Obie ekipy postawiły sobie wygórowane warunki, stąd mała ilość zdobytych punktów w tej odsłonie. Wynik 9:6 mówi sam za siebie, najważniejsze, że korzystny był on dla ostrołęczan. Przed ostatnią kwartą prowadzenie 40:34 dawało odrobinę komfortu Rafałowi Wysockiemu i jego kolegom.

W ostatniej odsłonie lepsi byli zawodnicy WSA Agrobiznes, lecz wygrali różnicą tylko jednego punktu. Ostatecznie Met-Plast Kolor wygrał mecz 51:46.

Zawodnicy Met-Plast Kolor Ostrołęka zajmują piąte miejsce w rozgrywkach z dorobkiem 19 punktów. Do lidera tracą cztery "oczka".

Met-Plast Kolor Ostrołęka - WSA Agrobiznes 51:46 (17:14, 14:14, 9:6, 11:12)

Met-Plast Kolor: Wysocki 26, Załęski 14, Baczewski 6, Skowroński 3, Morawski 2, Bardyszewski 0.