Miejska Liga Koszykówki w Łomży: Ostrołęczanie wciąż w czołówce tabeli

Koszykówka 08 stycznia 2014 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka udanie powrócili po przerwie świątecznej do rozgrywek Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Ostrołęczanie pokonali ekipę +40 i umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

Mecz rozpoczął się korzystniej dla rywali, gdyż pierwszą kwartę wygrali oni 13:8. W drugiej odsłonie również lepsi byli gracze +40, dzięki czemu na półmetku rywalizacji prowadzili 25:18. Trzecia kwarta ułożyła się jednak korzystniej dla ostrołęczan, którzy odrobili aż pięć punktów straty. Kluczowa dla losów meczu okazała się więc ostatnia kwarta - w niej ponownie triumfowali zawodnicy Met-Plast Kolor, choć obie drużyny zdobyły w niej bardzo mało punktów, dobrze grając w obronie. Ostatecznie Ostrołęka wygrała mecz 40:37, odnosząc piąte zwycięstwo w siódmym meczu ligi.

Met-Plast Kolor Ostrołęka znajduje się na drugim miejscu w tabeli MLK. Rozgrywki znajdują się już na półmetku. Do liderującego Old Skulls ostrołęczanie tracą dwa punkty.

+40 - Met Plast Kolor Ostrołęka 37:40 (13:8, 12:10, 8:13, 4:9)

Met-Plast Kolor: Marcin Baczewski 5, Sebastian Bardyszewski 4, Łukasz Bloch 6, Jakub Mamątow 0, Michał Mierzejewski 0, Artur Morawski 2, Konrad Szuster 10, Rafał Wysocki 13, Hubert Załęski 0.