Miejska Liga Koszykówki w Łomży: Ostrołęka wygrywa czwarty raz z rzędu

Koszykówka 12 marca 2013 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka pokonali ekipę PlusMinus40 w meczu 13. kolejki Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Ostrołęczanie zwycięstwo odnieśli dość szczęśliwie, będąc lepszymi od swoich rywali o zaledwie jeden punkt. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu naszych koszykarzy.

O takim a nie innym wyniku zadecydowała pierwsza kwarta meczu. Ostrołęczanie zagrali ją świetnie i po zakończeniu pierwszej odsłony prowadzili 14:8. Przewaga sześciu punktów okazała się kluczowa, bo trzy następne kwarty wygrali koszykarze PlusMinus40.

W drugiej odsłonie rywale ostrołęczan zwyciężyli 11:12 i na półmetku rywalizacji nasi koszykarze prowadzili 25:20. Kolejną kwartę koszykarze PlusMinus40 wygrali 13:15 i przed ostatnią odsłoną meczu na tablicy widniał wynik 38:35.

Zapowiadało to ogromne emocje w ostatniej kwarcie. Tak też było, obie ekipy zacięcie walczyły o wygraną. Ostatecznie ostrołęczanie przegrali 9:11 ale końcowy wynik był dla nich korzystny. Met-Plast Kolor Ostrołęka wygrał 47:46.

Met-Plast Kolor Ostrołęka - PlusMinus40 47:46 (14:8, 11:12, 13:15, 9:11)

MET-PLAST KOLOR: Baczewski 13, Bloch 10, Wysocki 10, Gurniak 8, Załęski 4, Stepnowski 4, Morawski 0, Bardyszewski 0.

Po nazwisku liczba punktów zdobyta przez zawodnika.