Miejska Liga Koszykówki w Łomży: Porażka Met-Plast Kolor Ostrołęka

Koszykówka 15 stycznia 2013 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka mają za sobą kolejny mecz w Miejskiej Lidze Koszykówki w Łomży. Ostrołęczanie w niedzielne popołudnie przegrali z drużyną Old Skulls 49:68. Była to piąta porażka ostrołęckich koszykarzy w łomżyńskich rozgrywkach.

Koszykarze Met-Plast Kolor przegrali z Old Skulls (fot. archiwum)

Pierwsza kwarta niedzielnego pojedynku nie zapowiadała porażki. Koszykarze Met-Plast Kolor wygrali ją różnicą czterech punktów i z nadzieją przystępowali do następnych partii. Druga odsłona należała już zdecydowanie do Old Skulls. Po dwóch kwartach wynik był korzystny dla rywali ostrołęczan, którzy prowadzili 36:25. Trzecia kwarta była najbardziej wyrównana i zakończyła się remisem. W czwartej ponownie do głosu doszli Old Skulls, wygrali 18:10 i cały mecz 68:49.

Met-Plast Kolor Ostrołęka zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli Miejskiej Ligi Koszykówki, w dorobku mając jedno zwycięstwo i pięć porażek.

W siódmej kolejce ostrołęczanie pauzują, na parkiet wrócą w ósmej serii gier. Zmierzą się wtedy z drużyną AND1.

Old Skulls - Met-Plast Kolor Ostrołęka 68:49 (13:17, 23:8, 14:14, 18:10)

Met-Plast Kolor: Rafał Wysocki (9 pkt), Marcin Baczewski (8 pkt), Sebastian Bardyszewski (8 pkt), Hubert Załęski (7 pkt), Michał Podbielski (6 pkt), Rafał Zdanowicz (5 pkt), Łukasz Bloch (4 pkt), Borys Stepnowski (2 pkt), Artur Morawski (0 pkt).