Miejskie i powiatowe biegi przełajowe (wyniki, zdjęcia)

Lekkoatletyka 01 paĹşdziernika 2017 0 Komentarzy

Setki uczniów szkół z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wzięło udział w powiatowym etapie indywidualnych biegów przełajowych. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy cieszyła się dużym zainteresowaniem. Najlepsi biegacze uzyskali awans do kolejnego etapu zmagań.

Błonia nad Narwią w Ostrołęce zmieniły się w arenę zmagań biegaczy i biegaczek w przełajach. W rywalizacji dzieci z roczników 2005-2007 biegano na dystansach 800 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy), młodzież z roczników 2002-2004 pobiegła na 1000 m (dziewczęta) i 1500 m (chłopcy), z kolei uczestnicy licealiady mieli do pokonania dystans 1500 m (dziewczęta) i 2000 m (chłopcy).

Poniżej prezentujemy wyniki biegów - uwzględniają one osoby, które awansowały do międzypowiatowych biegów przełajowych, jakie odbędą się wiosną 2018 roku.

WYNIKI



800m
1 Maja Wołosz SP Olszewo-Borki
2 Weronika Kojtek 2007 SP Zawady
3 Zuzanna Grzegorczyk SP Kadzidło
4 Kinga Szymańska 2007 PSP Surowe
5 Paulina Brodzik SP Myszyniec
6 Wiktoria Borkowska 2007 SP Olszewo-Borki
7 Amelia Twardy SP Czerwin
8 Martyna Stefańska SP Myszyniec
9 Oliwia Kaczmarczyk 2008 SP Laskowiec
10 Kinga Tyszka SP Czerwin
11 Julia Dąbrowska SP Myszyniec
12 Julia Nerwińska SP Czerwin

800m
1 Kinga Załęska 2006 SP Olszewo-Borki
2 Weronika Jankowska 2006 SP Troszyn
3 Anna Biaduń 2006 SP Myszyniec
4 Wiktoria Białobrzeska 2006 SP Drwęcz
5 Aleksandra Szyszka 2006 PSP Czarnia
6 Milena Bałdyga 2006 SP Myszyniec
7 Angelika Kowalska 2006 PSP Czarnia
8 Julia Olszewska SP Czerwin
9 Julia Dymerska 2006 SP Troszyn
10 Izabela Roicka 2006 SP Olszewo-Borki
11 Zuzanna Szyszka 2006 PSP Czarnia
12 Julia Stepnowska 2006 SP Olszewo-Borki

800m
1 Małgorzata Wierzbowska 2005 SP Troszyn
2 Dominika Rogalska SP Czerwin
3 Wiktoria Osowiecka 2005 SP Kadzidło
4 Wiktoria Kandybowicz 2005 SP Troszyn
5 Wiktoria Komosa 2005 SP Czarnotrzew
6 Julia Strzeszewska SP Czerwin
7 Roksana Chmielewska 2005 SP Kadzidło
8 Julita Żarnoch 2005 SP Antonie
9 Aleksandra Wojciechowska 2005 SP Troszyn
10 Iga Nalewajk 2005 SP Kadzidło
11 Natalia Koziatek 2005 SP Olszewo-Borki
12 Katarzyna Dobrołęcka 2005 SP Olszewo-Borki

1000m
1 Hubert Białobrzewski 2007 SP Olszewo-Borki
2 Jakub Załęski SP Czerwin
3 Mateusz Paździor 2007 SP Troszyn
4 Mariusz Ciak 2007 ZPO Kadzidło
5 Tomasz Michajłow 2007 SP Myszyniec
6 Jakub Szczepański 2007 SP Olszewo-Borki
7 Rafał Dominik Fidura 2008 SP Laskowiec
8 Kacper Parda 2007 SP Lipniki
9 Wiktor Gadomski 2007 ZPO Kadzidło
10 Mateusz Kołodziejczyk 2007 SP Myszyniec
11 Mateusz Rogoziński 2007 SP Dzbenin
12 Ziemowit Krzyżewski 2007 SP Lipniki

1000m
1 Przemysław Pokora 2006 SP Chudek
2 Tomasz Gołaś 2006 PSP Wykrot
3 Paweł Grzyb 2006 ZPO Kadzidło
4 Szymon Chełstowski SP Czerwin
5 Tomasz Kraśniewski 2006 SP Olszewo-Borki
6 Paweł Archacki 2006 SP Myszyniec
7 Jakub Topa 2006 PSP Surowe
8 Jakub Pliszka 2006 SP Myszyniec
9 Wiktor Pragacz 2006 SP Grabówek
10 Radosław Rurka 2006 SP Goworowo
11 Paweł Goździewski 2006 SP Olszewo-Borki
12 Jakub Wasyk 2006 SP Olszewo-Borki

1000m
1 Marcin Rawa 2005 SP Olszewo-Borki
2 Artur Kosakowski 2005 SP Olszewo-Borki
3 Adrian Kosakowski 2005 SP Olszewo-Borki
4 Adrian Pysznik 2005 SP Jazgarka
5 Kacper Warych 2005 SP Myszyniec
6 Krystian Bezłada 2005 SP Dzbenin
7 Jakub Pawelczyk 2005 SP Krysiaki
8 Marcin Gut 2005 SP Wola Błędowska
9 Adrian Kobrzyński 2005 SP Olszewo-Borki
10 Bartosz Ciuchta 2005 ZPO Kadzidło
11 Wojciech Kulas 2005 SP Wykrot
12 Tomasz Sęk 2005 ZPO Kadzidło

1000m
1 Bernadeta Kowalczyk 2004 SP Łyse
2 Emilia Archacka 2004 SP Myszyniec
3 Oliwia Prachniak 2004 ZPO Kadzidło
4 Natalia Zielińska 2004 SP Czerwin
5 Julia Dąbkowska 2004 SP Goworowo
6 Julia Czajkowska 2004 SP Myszyniec
7 Agata Domian 2004 SP Myszyniec
8 Katarzyna Szymańska 2004 PSP Surowe
9 Oliwia Suchowiecka 2004 PSP Surowe
10 Aleksandra Andryszczyk 2004 SP Olszewo-Borki
11 Maja Grużewska 2004 SP Czerwin
12 Wiktoria Szuba 2004 SP Myszyniec

1000m
1 Klaudia Pażych 2003 G Olszewo-Borki
2 Dagmara Ścięgaj 2003 G Nowa Wieś
3 Patrycja Nasiadka 2003 ZPO Kadzidło
4 Agata Rawa 2003 G Olszewo-Borki
5 Paulina Gramadzka 2003 ZPO Kadzidło
6 Izabella Stefańska 2003 SP Myszyniec
7 Aleksandra Czajkowska 2003 SP Myszyniec
8 Kamila Pyszna 2003 SP Myszyniec
9 Milena Świderska 2003 G Olszewo-Borki
10 Patrycja Toczek 2003 SP Myszyniec
11 Aleksandra Dąbkowska 2003 G Nowa Wieś
12 Alicja Nalewajk 2003 ZPO Kadzidło

1000m
1 Natalia Mróz         2002 Jazgarka
2 Julia Kowalczyk 2002 PG Łyse
3 Katarzyna Zalewska 2002 G Olszewo-Borki
4 Julita Kowalczyk 2002 ZS Lelis
5 Natalia Powichrowska 2002 SP Myszyniec
6 Łucja Kurpiewska 2002 ZS Lelis
7 Wiktoria Kobus 2002 SP Myszyniec
8 Aleksandra Rutkowska 2002 Goworowo
9 Patrycja Smółkowska 2002 G Nowa Wieś
10 Kamila Zera 2002 ZPO Kadzidło
11 Martyna Zyśk 2002 PSP Czarnia
12 Martyna Salamucha 2002 G Olszewo-Borki

1500m
1 Krystian Subzda 2004 SP Goworowo
2 Patryk Gąska 2004 SP Myszyniec
3 Dominik Szok 2004 SP Myszyniec
4 Dominik Kowalczyk 2004 SP Troszyn
5 Hubert Piórkowski 2004 PSP Czarnia
6 Kacper Twardy 2004 SP Czerwin
7 Paweł Dąbkowski 2004 PSP Surowe
8 Kamil Duszak 2004 ZPO Kadzidło
9 Partyk Rydel 2004 SP Myszyniec
10 Jakub Podzielny 2004 SP Łęg Przedmiejski
11 Kacper Jaksina 2004 PSP Surowe
12 Rafał Suski 2004 SP Kleczkowo

1500m
1 Kacper Piórkowski 2003 PSP Czarnia
2 Jan Kołakowski 2003 G Rzekuń
3 Rafał Domian 2003 SP Myszyniec
4 Michał Dzwonkowski 2003 SP Czerwin
5 Szymon Mielnicki 2003 ZPO Kadzidło
6 Przemysław Książek 2003 Goworowo
7 Maciej Markowski 2003 SP Myszyniec
8 Szymon Popielarczyk 2003 Lipniki
9 Piotr Jaworowski 2003 SP Czerwin
10 Szymon Domian 2003 SP Myszyniec
11 Wiktor Jędrasik 2003 G Olszewo-Borki
12 Adam Mróz 2003 Lipniki

1500m
1 Hubert Zadrożny 2002 ZPO Kadzidło
2 Hubert Kurpiewski 2002 G Rzekuń
3 Kacper Kulas 2002 SP Myszyniec
4 Błażej Wojsz 2002 SP Czerwin
5 Mateusz Adamowski 2002 G Rzekuń
6 Dawid Olbryś 2002 SP Myszyniec
7 Patryk Murawski 2002 ZPO Kadzidło
8 Szymon Niziński 2002 G Rzekuń
9 Filip Nalewajk 2002 ZPO Kadzidło
10 Piotr Podbielski 2002 SP Czerwin
11 Mateusz Piórkowski 2002 SP Myszyniec
12 Cezary Waszkiewicz 2002 SP Obierwia

800m
1 Daria Dobkowska 2008 SP 1
2 Oliwia Turska 2007 SP 10
3 Zuzanna Korsak 2008 SP 2
4 Dominika Czernysz 2007 SP 2
5 Aleksandra Grzywacz 2008 SP 1
6 Alicja Bożomańska 2007 SP 5
7 Aleksandra Gocłowska 2007 SP 10
8 Karolina Podolak 2007 SP STO
9 Aleksandra Kowalska 2007 SP 5
10 Izabela Łuba 2008 SP 3
11 Magdalena Sutnik 2008 SP 1
12 Weronika Walaszczyk 2007 SP 3

800m
1 Iza Piskorek SP 6
2 Lena Wilczyńska 2006 SP STO
3 Antonina Kacprzycka SP 6
4 Eulalia Marzewska 2006 SP 6
5 Maja Sokołowska 2006 SP 1
6 Alicja Grzywacz 2006 SP 1
7 Joanna Janczewska 2006 SP STO
8 Daria Śmiecińska 2006 SP 10
9 Klaudia Strembicka 2006 SP 6
10 Martyna Prusaczyk SP 6
11 Julia Olbryś 2006 SP 5
12 Nadia Wiśniewska 2006 SP 3

800m
1 Alicja Prusik 2005 SP STO
2 Oliwia Piotrowska SP 6
3 Aleksandra Kuklińska 2005 SP 1
4 Nikola Krukowska 2005 SP 1
5 Łucja Szałkowska 2005 SP 1
6 Maja Czaplińska 2005 SP STO
7 Oliwia Dudziec 2005 SP 10
8 Wiktoria Marzewska 2005 SP 10
9 Karolina Deptuła 2005 SP 2
10 Ola Gumkowska 2005 SP 2
11 Marta Kołodziejska 2005 SP STO
12 Oliwia Stachurska SP 6

1000m
1 Wiktor Laskowski 2007 SP STO
2 Karol Bryk 2007 SP 10
3 Gabryś Bieniek 2007 SP 10
4 Jakub Walewski 2007 SP 6
5 Igor Łada 2007 SP STO
6 Krzysztof Suchcicki 2007 SP 10
7 Ksawery Romanowski 2007 SP STO
8 Alex Mierzejewski 2007 SP 6
9 Rafał Jędrzejewski 2007 SP 10
10 Adam Dovgosheya 2007 SP STO
11 Patryk Baczewski 2007 SP 6
12 Jan Chludziński 2007 SP 10

1000m
1 Szymon Turski 2006 SP 10
2 Oliwier Stachacz 2006 SP 10
3 Igor Olszewski 2006 SP 6
4 Bartosz Gumkowski 2006 SP 10
5 Miłosz Mrozek 2006 SP 1
6 Kacper Późniewski 2006 SP 10
7 Marcin Pawlak 2006 SP 10
8 Kacper Blat 2006 SP 10
9 Jakub Gryko 2006 SP 3
10 Paweł Laszczkowski 2006 SP 6
11 Marek Sendrowski 2006 SP 10
12 Maksymilian Madej 2006 SP 2

1000m
1 Adam Hymkowski 2005 SP 6
2 Adam Zięba 2005 SP 10
3 Piotr Suchcicki 2005 SP 10
4 Aleksander Pyskło 2005 SP STO
5 Michał Korsak 2005 SP 2
6 Maciej Strzelczyk 2005 SP 1
7 Mateusz Grzywacz 2005 SP 1
8 Dominik Brzostek 2005 SP 1
9 Maciej Samluk 2005 SP 1
10 Szymon Mazurek 2005 SP 1
11 Jakub Rekosz 2005 SP 6
12 Tomasz Mucha 2005 SP 2

1000m
1 Kornelia Szymczyk 2004 SP 10
2 Maja Rochniak 2004 SP STO
3 Natalia Godziebiewska 2004 SP 10
4 Paulina Wieprzowska 2004 SP 1
5 Kornelia Zbiczyńska 2004 SP 2
6 Julia Bożomańska 2004 SP 5
7 Julia Śniecińska 2004 SP 2
8 Justyna Półtorak 2004 SP 1
9 Klaudia Opęchowska 2004 SP 1
10 Maja Obrębska SP 6
11 Martyna Kukuć 2004 SP 5
12 Agnieszka Dobrzyńska 2004 SP 1

1000m
1 Sara Tercjak 2003 SP 5
2 Katarzyna Możdżyńska 2003 SP 5
3 Oliwia Kuszneruk 2003 ZS 5
4 Julita Kaczmarczyk 2003 SP 4
5 Katarzyna Stefko 2003 SP STO
6 Iza Marcińczyk 2003 SP 4
7 Zuzanna Brzezowska 2003 ZS 5
8 Nikola Dziadak 2003 SP 5
9 Iza Drężek 2003 SP 5
10 Natalia Plewko 2003 ZS 5
11 Wiktoria Pyskło 2003 ZS 5
12 Maja Pajewska 2003 SP 5

1000m
1 Iza Duszak 2002 SP 4
2 Marta Jacek 2002 SP 5
3 Kinga Lebuda 2003 SP 3
4 Martyna Sokołowska 2002 SP 5
5 Dominika Rzeszot 2002 SP 4
6 Dominika Misiak 2002 SP 4
7 Wiktoria Stepnowska 2002 ZSZ 3
8 Antonina Bielak 2002 SP 4
9 Patrycja Krawiec 2002 SP 4
10 Oliwia Żebrowska 2002 SP 3
11 Angelika Bazylewicz 2002 ZSZ 3
12 Jula Lenkiewicz 2002 SP 4

1500m
1 Karol Piątkowski SP 6
2 Mateusz Dzieżgowski 2004 SP 5
3 Mateusz Kochański 2004 SP 1
4 Kacper Szczęsny 2004 SP 10
5 Rafał Krawczyk 2004 SP 4
6 Tomasz Wiśniewski 2004 SP 5
7 Michał Gawczyński 2004 SP 2
8 Artur Śniedka SP 10
9 Igor Trykoszko 2004 SP 10
10 Ziemowit Pożoga 2004 SP 1
11 Kacper Świderek 2004 SP 10

1500m
1 Jakub Sznyter 2003 SP 5
2 Wiktor Olbryś 2003 G Klasyczne
3 Krzysztof Kaczyński 2003 ZS 5
4 Damian Gałązka ZS 5
5 Michał Kubeł 2003 SP 4
6 Patryk Wekwejt 2003 SP 5
7 Flip Gumowski 2003 ZS 5
8 Wojciech Dąbkowski 2003 ZS 5
9 Wiktor Mierzejewski 2003 SP 4

1500m
1 Dominik Nowak 2002 ZS 5

1500 m - miasto
1 Nicol Misalska 2001 III LO
2 Marlena Laskowska 2000 III LO
3 Anna Tyc 2001 II LO
4 Kesja Sienicka 2002 III LO
5 Anna Prusaczyk 2000 ZSZ 4
6 Paulina Białobrzewska 2001 II LO
7 Katarzyna Prusaczyk 2000 ZSZ 4
8 Karolina Zaniewska 2000 III LO
9 Patrycja Sadłowska 2001 III LO

1500m - powiat
1 Natalia Płocharczyk 2001 ZSP Myszyniec
2 Martyna Drężek 2001 ZSP Myszyniec
3 Natalia Krysiak 2001 ZSP Myszyniec
4 Wiktoria Mróz 2000 ZSP Myszyniec
5 Patrycja Lipka 2001 ZSP Myszyniec
6 Martyna Parzych 1999 ZSP Myszyniec
7 Paulina Jędrzejczyk 1999 ZSP Myszyniec
8 Patrycja Śmigiel 2001 ZSP Myszyniec

2000m - miasto
1 Karol Rogoziński 1999 ZSZ 4
2 Szymon Suchecki 1998 ZSZ 1
3 Dominik Sendrowski 2001 I LO
4 Bartłomiej Chmielewski III LO
5 Daniel Zabielski 2000 III LO
6 Hubert Pazuła 2001 I LO
7 Mateusz Tyc 1998 ZSZ 1
8 Piotr Michalski 2000 I LO
9 Wojciech Bączek 2000 ZSZ 2
10 Cezary Kordek 1998 ZSZ 1
11 Jakub Prytulak 2001 II LO
12 Karol Jaroszewski 2000 ZSZ 2
13 Mateusz Brzostek 1999 III LO
14 Bartosz Wołosz 2000 II LO
15 Piotr Waniewski 2001 I LO
16 Patryk Dębski 2000 II LO
17 Mateusz Nasiadka 2000 ZSZ 1
18 Maciej Krasiewicz 2001 I LO
19 Artur Brzozowski 2001 I LO
20 Kacper Cichowski 2000 III LO

2000m - powiat
1 Piotr Kłos 2000 ZSP Myszyniec
2 Kamil Patra 1999 ZSP Myszyniec
3 Łukasz Zaciek 2000 ZSP Myszyniec
4 Bartłomiej Kulis 1998 ZSP Myszyniec
5 Damian Dąbkowski 2001 ZSP Myszyniec
6 Dominik Gąska 2001 ZSP Myszyniec
7 Przemysław Domian 2001 ZSP Myszyniec
8 Mateusz Szyszka 1999 ZSP Myszyniec
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.