MIMS: Cztery medale zawodników UKS Siódemka!

Lekkoatletyka 08 czerwca 2013 Komentarzy

We wtorek, 4 czerwca, odbyły się w Płocku finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce, do których po dwustopniowych eliminacjach zakwalifikowało się  11 zawodników trenujących w UKS Siódemka Ostrołęka. Sprawdź ich wyniki!

Kornelia Suchecka zdobyła brązowy medal (fot. Siódemka Ostrołęka)

W zawodach tych nasi zawodnicy zdobyli 4 medale w tym 3 złote. Złote medale Igrzysk wywalczyli: Aleksandra Grzyb (uczennica Gim. w Olszewo-Borkach) w skoku w dal młodziczek (5,02m), Marcin Mierzejewski (uczeń STO Ostrołęka) w skoku w dal juniorów młodszych (6,08m) i Damian Gadomski (uczeń Gim. w Kadzidle) w biegu na 1000m młodzików (2:55,56s). Czwarty medal brązowy zdobyła w biegu na 100m młodziczek Kornelia Suchecka (uczennica Gim. w Kadzidle) (13,12s).

Więcej informacji na stronie internetowej klubu (www.uks7.ostroleka.pl), na której to znajduje się szczegółowa relacja i zdjęcia z tej i innych imprez, w jakich startowali w ostatnim czasie startowali zawodnicy Siódemki.

Zapraszamy również na profil naszego działu sportowego na największym portalu społecznościowym - Facebook. Ciekawostki, informacje, newsy: TUTAJ.