"Minimum drugie miejsce". Świetny mecz trenera i wygrana Trójki (tabela)

Piłka ręczna 30 marca 2021 0 Komentarzy

Minimum drugie miejsce zajmie ostrołęcka Trójka w "grupie spadkowej" II ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie wygrali na wyjeździe z UKS Olimpia Biała Podlaska 32:29.

Szczypiorniści Trójki rozpoczęli mecz od prowadzenia 3:0, lecz ich przewaga stopniała, a w 22. minucie to gospodarze wyszli na trzybramkowe prowadzenie 12:9. Do przerwy ostrołęczanom udało się zmniejszyć straty, ale to Olimpia prowadziła 15:14. Drugą połowę lepiej zaczęli podopieczni Rafała Niećki, którzy rzucili trzy bramki z rzędu, a zdobytej przewagi nie oddali już do końca, wygrywając ostatecznie 32:29. Aż piętnaście goli dla Trójki zdobył grający trener.

UKS Olimpia Biała Podlaska - Trójka Ostrołęka 29:32 (15:14)

Trójka: Szurnicki, Szuba, Zieliński 1, Ludwiczak 4, Dmowski 2, Niećko 15, Frąckiewicz, Potępa 4, Piskowski 3, Gąska 3, Pachucki, Murawski.