Mistrzostwa Polski: Przemysław Dąbrowski ze srebrem w drużynie

Lekkoatletyka 01 maja 2018 7 Komentarzy

W sobotę 28 kwietnia odbyły się w Łomży Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000m. Przy tej okazji zorganizowany został także mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowała dwójka zawodników Siódemki Ostrołęka. W głównej rywalizacji na 10 km srebrny medal w drużynie zdobył Przemysław Dąbrowski.

Wróćmy na chwilę do reprezentantów Siódemki. Trzecie miejsce w biegu na 1000m zajął Adam Piątkowski osiągając czas 2:39,49s, piąty na tym samym dystansie był Karol Rogoziński, który wynikiem 2:44,85 o ponad 5 sekund poprawił swój rekord życiowy.

W biegu na 10 kilometrów na 15. miejscu indywidualnie dobiegł Przemysław Dąbrowski - reprezentujący tym razem LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, a pochodzący z powiatu ostrołęckiego. Osiągnął on czas 00:30:51, poprawiając swój rekord życiowy. Dąbrowski zdobył jednak medal: srebro w drużynie z kolegami z LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża.