Mistrzostwa Polski Seniorów w karate: Dwa medale dla Ostrołęki!

Sporty walki 10 kwietnia 2014 0 Komentarzy

W niedzielę, 6 kwietnia w Katowicach odbyły się XLI Wagowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Na tej najbardziej prestiżowej imprezie karate w kraju udział wzięło troje zawodników z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Sensei Emila Płaszczyńska zdobyła drugie miejsce, w kategorii kumite seniorki -65kg. Ostrołęczanka z powodu kontuzji nie wystąpiła w wielkim finale. Katarzyna Mierzejek zdobyła trzecie miejsce, w kategorii kumite seniorki -55kg, przegrywając jedynie z Agatą Zjawińską po ciężkiej walce.

Marcin Dąbrowski uplasował się na miejscach 5-8 w kategorii kumite senior -80kg. Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku: