Mistrzostwa Polski w biegu 24h Łyse 2018 - zobacz ZDJĘCIA

Lekkoatletyka 12 września 2018 4 Komentarze

W miniony weekend w Łysych odbył się wyjątkowy bieg. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w biegu 24-godzinnym, objętym rangą Mistrzostw Polski. Liczył się przebiegnięty w ciągu doby dystans. Wygrali Patrycja Berezowska i Leszek Małyszek.

W kategorii pań najlepsza okazała się Patrycja Bereznowska z AZS AWF Katowice. Wykonała 116 okrążeń, pokonując dystans 232,39 km. Druga była Aneta Rajda z Rudy Śląskiej - 114 okrążeń i 228,39 km. Na trzecim miejscu podium stanęła Kamila Wróbel z Rzeszowa - 205 km i 102 okrążenia.

Wśród panów wygrał Leszek Małyszek z AZS AWF Katowice, zrobił 119 okrążeń - 237,5 km. Drugi był Andrzej Mazur ze Sztumu (118 okrążeń; 236,2 km). Trzecie miejsce zajął Przemysław Basa z Rudy Śląskiej - 114 okrążeń oraz 227,7 km.

Pełne wyniki w załączniku  (615 KB) i tutaj.

Pełna galeria zdjęć (ponad 500!) dostępna na facebookowej stronie Pijącego_mleko.

...
15:28, 12 września 2018

Kulka

Tu niepoinformowany redaktor pisał wyniki tych co licencjonowani a w praktyce było inaczej. Inny wygrał i wielu wielu miało lepsze wyniki niż Ci tu przedstawieni. Mieli te same prawa, opłacony start, na liście startowej przed zawodami tak by wyglądało porządnie więc prawie 200 biegaczy a po zawodach co?, było 20 tylko?

ocena: 0%         zgłoś
...
20:56, 12 września 2018

Organizator

Jaki niepoinformowany redaktor?
Co Ty Kulka chrzanisz?
Jeśli ktoś rozumie zasady rozgrywania Mistrzostw Polski to nie trzeba Mu tłumaczyć, że aby rywalizować w tej randze zawodów trzeba mieć aktualną na dany sezon licencję PZLA.
Jeśli ktoś nie ma wymaganych "papierów" rywalizuje jako "PK" - poza konkurencją lub poza konkursem jakby tego nie nazywać :)
Wspaniałym przywilejem wszystkich amatorów w biegach ulicznych jest to, że mogą Oni rywalizować ramię w ramię z mistrzami Polski, Europy, świata czy Mistrzami Olimpijskimi.
Jest to chyba jedyny sport (biegi długodystansowe) gdzie amatorzy mogą stanąć na starcie z najlepszymi zawodnikami danej konkurencji biegowej !
Dziękujemy za rzetelne przedstawienie wyników rywalizacji.

ocena: 100%         zgłoś
...
09:29, 13 września 2018

Sierżant Pieprz

Wygrał chłopak co zrobił 243 km i g...o mnie obchodzi czy miał licencję PZLA. Przywilejem dla licencjonowanych mistrzów było biec z tym gościem. Rzekłem!

...
21:44, 13 września 2018

Pies

Skoro lista startowa to 160 osob,to wyniki tez 160 osob.Przywilej ale własnie bardzo wysoko zawodnik ze 177km a ilu amatorów wiecej.wygral 243 i tyle w temaie