Młodzi siatkarze z wizytą u prezydenta

Siatkówka 27 czerwca 2014 Komentarzy

Prezydent Janusz Kotowski spotkał się z uczestnikami Mistrzostw Mazowsza w miniisiatkówce chłopców.  Zdobyli oni trzecie miejsce w turnieju i awansowali do rozgrywek finałowych.

W turnieju o puchar Kinder Sport, będącym zarazem Mistrzostwami Mazowsza w minisiatkówce chłopców, najlepiej spisali się uczniowie czwartych klas, zdobywając brązowy medal . Drużyna w składzie: Aleksander Szewczyk (IV kl SP 1), Szymon Majkowski (III kl SP 1), Maksymilian Murawski (IV kl SP10), reprezentująca Akademię Siatkówki im.  Arkadiusza Gołasia awansowała do finału Kinder Sport, który odbędzie się w Drzonkowie w dniach 3-6 lipca.

Niezłe wyniki uzyskali też w mazowieckich rozgrywkach pozostali młodzi siatkarze, reprezentujący V i VI klasę. VI klasa wywalczyła 5. miejsce na Mazowszu, V uplasowała się na miejscach 9-12.