Najlepsi piłkarze są w III LO (zdjęcia)

Piłka nożna 15 maja 2019 4 Komentarze

W bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych (6 stopni  i opady deszczu) odbyły się rozgrywki w ramach XVII Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce nożnej mężczyzn o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

W bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych (6 stopni  i opady deszczu) odbyły się rozgrywki w ramach XVII Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce nożnej mężczyzn o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Do rywalizacji przystąpiło siedem szkół: ILO, IILO, IIILO, ZSZ1, ZSZ2, ZSZ3 i ZSZ4. 13 i 14 maja 2019r. na sztucznym boisku przy ul. Witosa 1 odbywały się mecze w systemie "każdy z każdym". Rozegrano 21 spotkań - w związku z trudną sytuacją pogodową mecze trwały 2x10minut.

Już po pięciu meczach III Liceum Ogólnokształcące zapewniło sobie zwycięstwo w całym turnieju, a ostatnim meczem z II LO (5:2) przypieczętowało swój sukces.

Klasyfikacja końcowa (miejsce - szkoła - liczba punktów - opiekun):

1. III Liceum Ogólnokształcące - 16pkt. - Włodzimierz Sikora,
2. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 - 13pkt. - Paweł Kowalski,
3. II Liceum Ogólnokształcące - 9pkt. - Paweł Czartoryski,
4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 - 9pkt. - Łukasz Ryfa,
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - 5pkt. - Piotr Dzwonkowski,
6. I Liceum Ogólnokształcące - 4pkt. - Maciej Zajda,
7.  Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 - 2pkt. - Sylwia Gałka.

Składy:

1. Miejsce III LO: Bartek Chmielewski, Przemek Modzelewski, Michał Stolarczyk, Bartek Jarnutowski, Damian Słowik, Damian Białobrzewski, Przemek Lebieusz, Leszek Galara, Dawid Mierzejewski, Mateusz Dasiak, Szymon Załęski, Michał Subczyński, Opiekun: Włodzimierz Sikora
2. Miejsce ZSZ 2: Arkadiusz Kowalczyk, Mateusz Sadowski, Mateusz Rupacz, Sebastian Jóźwik, Sebastian Bakuła, Bartek Trzciński, Karol Jaroszewski, Sebastian Dumała, Rafał Dąbkowski, Tomasz Lubiak, Damian Banach, Jakub Zięba, Opiekun: Paweł Kowalski
3. Miejsce II LO: Mateusz Kuliś, Kacper Niedźwiedzki, Karol Macioch, Aleksander Juchniewicz, Mateusz Krejszelf, Daniel Siemborski, Aleksander Ciężar, Kacper Szurnicki, Mateusz Augystyniak, Filip Kiernozek, Artur Muchin, Opiekun: Paweł Czartoryski.

Mecze sędziowali: Adam Beczak, Kamil Ślesiński, Arkadiusz Wargulewski.

Podczas deszczowej dekoracji wręczono najlepszym drużynom medale i dyplomy, a Puchar Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika z rąk Dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce Jarosława Napiórkowskiego odebrał kapitan III LO.

Organizatorem zawodów był MZOSTiIT w Ostrołęce.

Kolejne piłkarskie zmagania już w czwartek 16 maja, również na sztucznym boisku. Tym razem zagrają drużyny kobiet.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
10:22, 16 maja 2019

matka piłkarza

trochę mało tych zdjęć


...
16:42, 16 maja 2019

OLO

Wybraniec po konkursie wręcza. Gospodarzu siać trzeba, bronować a nie piłeczką się bawić.


...
18:38, 16 maja 2019

Gość

Co by nie mówić eostroleka kiedyś więcej zdjęć robiła


...
20:11, 16 maja 2019

Gość

widać że w drużynach na podium prym wiedli zawodnicy korony



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.