Narew już po pierwszym sparingu

Piłka nożna 14 lipca 2018 1 Komentarz

Narew Ostrołęka przegrała z KS CK Troszyn 3:4 w pierwszym sparingu z serii test-meczów, mających przygotować niebiesko-czerwonych do nowego sezonu w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej.

Mecz w Troszynie toczył się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przy padającym deszczu. Do przerwy Narew przegrywała 2:3 po dwóch golach Bartosza Pędzicha. W drugiej połowie wyrównał Emil Chorążewicz, a wynik meczu troszynianie ustalili na około kwadrans przed końcem.

Narew wystąpiła w składzie: Woźniak – Dworecki, Lutrzykowski, Przyborowski, Dziczek, Mierzejewski, Bednarczyk, Jóźwiak, Chorążewicz, Markowski, Pędzich. Zagrali także: Dudek – Choroszewski, Grzyb, Kobrzyński, Popieniek, Gontarz, Krawul. Trener: Rafał Kosek.