Narew pokonana przed Podlasie [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 14 lutego 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Podlasiem Sokołów Podlaski w meczu sparingowym, który odbył się w sobotę 14 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce. Kibice mogli obejrzeć ciekawe spotkanie, ze sporą liczbą bramek.

Dla zespołu Podlasia był to pierwszy sparing w tegorocznym okresie przygotowawczym. Do przerwy fani obejrzeli aż cztery gole, po dwa dla każdej z drużyn. W zespole Narwi szczególnie wyróżnić można było aktywnego napastnika Bartosza Pędzicha, który strzelił obie bramki dla niebiesko-czerwonych. Jednak w drugiej połowie zwycięską bramkę dla gości zdobył Paweł Buczyński i tym samym Podlasie okazało się w tym spotkaniu zespołem lepszym, zwyciężając 3:2.

Był to czwarty sparing Narwi Ostrołęka w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Mariana Szaramy wygrali 6:0 z Rzekunianką Rzekuń, zremisowali 3:3 z Makowianką Maków Mazowiecki oraz ponieśli porażki 3:4 z Warmią Grajewo i 2:3 z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Narew Ostrołęka - Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 [2:2]