Narew przegrała z Czarnymi [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Piłka nożna 06 października 2012 Komentarzy

W końcówce było kilka szans na doprowadzenie do remisu, jednak nie udało się żadnej wykorzystać. Można by napisać, że Czarni zaczęli z animuszem, ale prawda jest taka, że przez błąd ostatniego obrońcy już pierwsza akcja gości...

W końcówce było kilka szans na doprowadzenie do remisu, jednak nie udało się żadnej wykorzystać. Można by napisać, że Czarni zaczęli z animuszem, ale prawda jest taka, że przez błąd ostatniego obrońcy już pierwsza akcja gości – w pierwszej minucie – zakończyła się bramką Rafała Komosy. Czarni podwyższyli w 23. minucie po rzucie rożnym. Był on na tyle dziwnie wykonany, że piłka odbijała się jak szalona. Najpierw od słupka, potem bodajże od pleców Andrzeja Łyzińskiego, wreszcie od poprzeczki i wpadła do bramki. Wynik był dosyć dziwny, bo nawet jeśli tego “rogala” wliczać jako strzał, to w pierwszej połowie Czarni mieli jeszcze tylko dwa strzały – wspomniany w 1. minucie i jeden wyjęty przez naszego bramkarza.

Na domiar złego w 65. minucie Komosa strzelił swoją drugą bramkę (chyba ze spalonego, ale ręki nie damy sobie uciąć). Narew jakby dopiero wtedy się obudziła. Po pięknym rozegraniu piłki w polu karnym podanie za sto punktów dostał Dominik Dzwonkowski, który strzelił na 3-1. Kolejne minuty wyglądały tak samo: Narew atakowała, goście próbowali kontr albo leżeli “z bólu” na boisku. Mimo tego wylegiwania i spacerków na zmiany udało się jeszcze wbić bramkę kontaktową. Jej strzelcem był Piotr Kubat. Przy okazji za zabranie piłki z bramki otrzymał on żółtą kartkę. Chwilę wcześniej drugi żółty kartonik obejrzał jeden z zawodników Czarnych. W ostatnich minutach Narew cisnęła tak, jakbyśmy chcieli widzieć ją cisnącą przez cały mecz. Niestety zabrakło czasu na doprowadzenie do remisu.

Narew Ostrołęka - Czarni Węgrów 2:3 (0:2)
Dominik Dzwonkowski 77, Piotr Kubat 89 – Rafał Komosa 1, 65, Andrzej Łyziński 23 (s)

Narew: Łyziński – Gawrych, Zalewski, Dawidzki, Rupacz – Dzwonkowski (82. Jóźwiak), Pełtak (46. Wargulewski), Strzeżysz, Stachowicz (66. Dąbrowski), Charmuszka (58. Kubat) – Pietrasiak.

[źródło: narewplus.pl]