Narew remisuje z Makowianką w zimowym sparingu

Piłka nożna 26 stycznia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z Makowianką Maków Mazowiecki 2:2 w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej. Trener Dariusz Narolewski testował nowe ustawienie i trzech zawodników.

Narew wyszła na mecz w ustawieniu 4-3-3, w składzie mając trzech zawodników testowanych: Sebastiana Koska, Daniela Wargulewskiego i Adriana Mleczka. Szczególnie ten ostatni ma dobre piłkarskie CV, posiadając dużo występów trzecioligowych w barwach ŁKS Łomża.

Mecz zakończył się remisem 2:2, do przerwy wynik również był remisowy, 1:1. Bramki dla Narwi strzelali Mateusz Sowa i Dominik Dzwonkowski. Mecz, ze względu na niską temperaturę, został rozegrany w systemie dwa razy trzydzieści pięć minut.

W barwach Narwi zagrali: Łyziński, Rymek – Dawidzki, Gawrych, Parzych, Pełtak, Zalewski, D.Dzwonkowski, Skorupka, Stachowicz, Jóźwiak, P.Dąbrowski, Sowa, Strzeżysz, Pietrasiak, Kubat oraz nowe twarze: A.Mleczek, S.Kosek, D.Wargulewski.