Nie przegap! Międzynarodowy Turniej Kadetek już w najbliższy weekend

Siatkówka 04 września 2014 Komentarzy

W dniach 6-7 września w Ostrołęce odbędzie się Międzynarodowy Turniej Siatkówki dziewcząt w kategorii kadetek. Patronat nad rozgrywkami objął prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski. Organizatorem turnieju jest OTPS Nike Ostrołęka.

W turnieju weźmie udział dziewięć drużyn, w tym jedna zagraniczna - z Białorusi. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy. Z każdej grupy do finałowej szóstki awansują dwa pierwsze zespoły, które rywalizują każdy z każdym, z zaliczeniem wyniku meczu z grupy. Zespoły, które zajęły trzecie miejsce w grupie tworzą grupę  rywalizującą o miejsca 7-9 grając trzy sety bez względu na wynik do 25 pkt. Za każdy wygrany set zespół uzyskuje 1 pkt.

Podział na grupy:

GRUPA A
1. CZARNI SŁUPSK
2. DARKFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI
3. SZKOŁA REZERW OLIMPIJSKICH W WOŁKOWYSKU (BIAŁORUŚ)

BOISKO I – Grupa A
10.00  CZARNI SŁUPSK - WOŁKOWYSK (BIAŁORUŚ)
11.30  DARGFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI -  CZARNI SŁUPSK
13.00  WOŁKOWYSK (BIAŁORUŚ) – DARGFIL TOMASZÓW MAZ.

13.00 VEGA MOSIR STALOWA WOLA – LEGIONOVIA LEGIONOWO

O godzinie 15.00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie turnieju. Zawodniczki wrócą do gry o godzinie 16.00, odbędą się już wtedy mecze drugiej fazy. Dokończenie fazy finałowej w niedzielę, 7 września. Zakończenie turnieju odbędzie się o godzinie 14.00.

Wszystkie mecze odbędą się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Wstęp wolny.