Niesamowity gol bramkarza w A Klasie! (wideo)

Piłka nożna 25 września 2017 18 Komentarzy

Derby powiatu ostrołęckiego pomiędzy Kurpikiem Kadzidło a Bartnikiem Myszyniec zakończyły się remisem 4:4. Do 95. minuty 4:3 prowadzili goście, ale wtedy rzut wolny zza połowy boiska wykonał golkiper Kurpika Radosław Szurnicki. Co było dalej? Zobaczcie sami.

Derbowe spotkanie Kurpika Kadzidło z Aldo Bartnikiem Myszyniec w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej przyniosło wiele emocji i jeszcze będzie czas o tym wspomnieć. Warta wyróżnienia jest jednak z pewnością bramka, jaką w 95. minucie strzelił golkiper Kurpika. Radosław Szurnicki wykonywał rzut wolny zza połowy boiska, ale jego wrzutka w pole karne na tzw. "aferę" zakończyła się... golem. Jak do tego doszło? Zobaczcie materiał wideo - warto!

Więcej o meczu już wkrótce w serwisie sportowym eOstrołęki.