Nike już w drugiej rundzie play-off!

Siatkówka 16 marca 2015 Komentarzy

Seniorki Nike Ostrołęka pokonały Perłę Złotokłos 3:0 w rewanżowym meczu pierwszej rundy play-off III ligi mazowieckiej siatkarek. Podopieczne Tomasza Pakieły w drugiej rundzie zmierzą się z Ósemką Siedlce.

Wyjazdowe starcie z Perłą było tylko formalnością. Po pewnej wygranej 3:0 w Ostrołęce, siatkarki Nike potrzebowały tylko seta by cieszyć się z awansu do dalszych gier. Już po pierwszej partii rywalizacja została więc zakończona - ostrołęczanki od samego początku narzuciły swój styl gry i wygrały do 13. Wywalczenie awansu nie spowodowało jednak spoczęcia na laurach i siatkarki znad Narwi wygrały kolejne rozdania do 17 i 21, tym samym pieczętując awans do kolejnej fazy bez straty seta.

W półfinale play-off III ligi zawodniczki Nike zmierzą się z Ósemką Siedlce. Ostrołęczanki grały z tym zespołem już dwukrotnie w fazie zasadniczej - oba spotkania zakończyły się zwycięstwami naszych siatkarek (3:0 i 3:1). Oby tak samo było również w play off. Siatkarki Ósemki w pierwszej rundzie play-off dwukrotnie pokonały KKS Kozienice - 3:0 i 3:2.

Perła Złotokłos - Nike Ostrołęka 0:3 (13:25, 17:25, 21:25)

Skład Nike: Urszula Iwaniuk, Justyna Kowalczyk, Anna Niedbajło, Michalina Liszewska,  Aleksandra Piersa, Natalia Ossowska, Joanna Sobotka (libero) oraz Paulina Trzcińska, Klaudia Chełstowska i Aleksandra Mierzejewska (libero).