Nike wygrywa szósty raz z rzędu [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Siatkówka 27 listopada 2011 Komentarzy

W niedzielny wieczór siatkarki Nike Ostrołęka podejmowały wicelidera 2 ligi siatkówki kobiet, zespół AZS LSW Warszawa. Ostrołęczanki rozpoczęły bardzo pewnie wygrywając dwa pierwsze sety do 23 i 17.

Gospodynie musiały w pierwszym secie przełamać nie tylko rywalki po drugiej stronie siatki, ale również świetnie i głośno kibicujących fanów LSW. Milcząca sala Gołasia długo oddawała pierwszeństwo kibicom z Warszawy. W trzecim i czwartym secie wicelider ligi poderwał się do walki i po kilku błędach w ataku i obronie dwa sety należały do LSW do 17 i 19.

Tie break w dniu dzisiejszym oznaczał walkę o zwycięstwo ostrołęczanek w piątym secie po raz piąty z rzędu. Nasze dziewczyny wspomagane przez nareszcie poderwanych do dopingu kibiców wygrały stosunkiem 15 do 11. Jest to szósty mecz Nike bez porażki. Nasze dziewczyny po dzisiejszej wygranej z dorobkiem 16 punktów, umocniły się w pierwszej czwórce ligi.

Nike Ostrołęka vs KU AZS LSW Warszawa 3:2. Skład Nike: Kupisz, Barszcz, Skiba, Turek, Zyśk, Iwaniuk, Przybyłek, Borawska, Surawska, Rapucha, Sobotka, Mierzejewska. Trenerzy Kupisz, Kordowski.