Okręgowy Puchar Polski: KS CK Troszyn i Mławianka w finale

Piłka nożna 24 października 2014 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:1 w meczu półfinałowym okręgowego Pucharu Polski. Zawodnicy z powiatu ostrołęckiego awansowali do finału rozgrywek, w którym zmierzą się z Mławianką Mława.

Wynik meczu Troszyna z Ostrovią otwarty został w 30. minucie spotkania. Bramkę dla drużyny KS CK zdobył Jakub Kulikowski. Po przerwie zawodnicy z Troszyna ponownie trafili - tym razem w 65. minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Kawecki. Gości stać było jedynie na gola honorowego, którego autorem na kwadrans przed końcem meczu był Piotr Zacheja. Ostatecznie KS CK Troszyn pokonał czwartoligowca 2:1 i tym samym awansował do finału okręgowego Pucharu.

W finale troszynianie zmierzą się z Mławianką Mława, która pokonała Błękitnych Raciąż 3:2, zdobywając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry.