Ósma porażka Rzekunianki, Kurpik pnie się w górę tabeli

Piłka nożna 12 października 2015 Komentarzy

Nieprawdopodobny pech spotkał piłkarzy Rzekunianki Rzekuń w 10. kolejce A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Pawła Sendrowskiego w dramatycznych okolicznościach przegrali z Orzycem Chorzele. Porażkę zanotował również Aldo Bartnik Myszyniec, trzy punkty do swojego konta dopisał za to Kurpik Kadzidło.

Piłkarze z Rzekunia zagrali wyrównane spotkanie przeciwko Orzycowi Chorzele, lecz mieli nieprawdopodobnego pecha, gdyż stracili gola w 3. minucie doliczonego czasu gry. Grzegorz Kawiecki dał gospodarzom szczęśliwe zwycięstwo, dla Rzekunianki była to ósma porażka w tym sezonie. Zespół z Rzekunia wciąż okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

Na piątą lokatę awansował z kolei Kurpik Kadzidło, który wygrał 5:1 z GUKS Krasnosielc. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego zapewnili sobie wygraną dzięki doskonałej postawie w drugiej połowie meczu. Bramki dla Kurpika strzelili Adam Krzyżewski oraz Mateusz Mamajek i Kacper Staniszewski (po dwie).

Tylko jednego gola w starciu z Orłem Sypniewo zdołali zdobyć gracze Aldo Bartnika Myszyniec. Trafienie Artura Warycha było tylko golem honorowym, a zmagający się z problemami kadrowymi (tylko 12 graczy na ten mecz) Aldo Bartnik przegrał 1:4.