Ostre strzelanie juniorów młodszych Narwi

Piłka nożna 07 września 2017 3 Komentarze

Juniorzy młodsi MZKS Narew Ostrołęka w poprzedni weekend wzięli udział w meczach, w których padało mnóstwo bramek. Rocznik 2001 wygrał 12:2 z Orzycem Chorzele, z kolei rocznik 2002 uległ Wkrze Żuromin 2:11.

Mecz juniorów młodszych z rocznika 2001 miał nietypowy przebieg, ponieważ już do przerwy padło aż dziesięć goli. Obie drużyny prowadziły otwartą grę, ale to Narew była o klasę lepsza i prowadziła 8:2. W drugiej połowie kolejne cztery gole dorzucili Narwianie, dzięki czemu skończyło się na 12:2. Bohaterami Narwi zostali Dominik Sujkowski, który strzelił sześć bramek i Michał Nurczyk - autor czterech trafień. Był to pierwszy mecz Narwi w tym sezonie i od razu zagrany w takim stylu.

Drugą porażkę ligową poniósł za to rocznik 2002. Tym razem ostrołęczanie ulegli Wkrze Żuromin 2:11, a trafienia dla Narwi zaliczyli Przemysław Panuś i Jakub Żendzian.