Pechowa porażka Jantaru w Wyszkowie

Piłka nożna 30 sierpnia 2016 Komentarzy

Piłkarkom Jantaru Ostrołęka nie udał się mecz 1. kolejki nowego sezonu II ligi. Podopieczne Rafała Koska w meczu wyjazdowym uległy beniaminkowi rozgrywek Loczkom Wyszków 1:2. Porażka była dość pechowa, bowiem zwycięska bramka dla zespołu gospodarzy padła w doliczonym czasie gry.

Zaczęło się jednak obiecująco, bo w pierwszej połowie dużo bardziej doświadczona ekipa Jantaru przeważała nad rywalkami i ta przewaga została udokumentowana bramką z rzutu wolnego w wykonaniu Aleksandry Galarskiej. W drugiej części gry do głosu doszła jednak ekipa Loczków. Ambitnie grające wyszkowianki nie tylko doprowadziły do remisu, ale też przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść w 93. minucie. Strzelczynią obu goli dla Loczków była Paulina Pokraśniewicz.

- Był to słaby mecz w naszym wykonaniu, na pewno stać nas na lepszą grę - mówi trener ostrołęckiego zespołu Rafał Kosek. - Mecz nie wyszedł dziewczynom, ale trzeba zakasać rękawy i walczyć dalej.

Pierwszym liderem II ligi piłkarek została Ząbkowia Ząbki, która na wyjeździe pokonała Piastovię Piastów aż 6:0.

Loczki Wyszków - Jantar Ostrołęka 2:1 (0:1)

⚽ 0:1 Galarska ⚽ 1:1 Pokraśniewicz ⚽ 2:1 Pokraśniewicz