Pechowa porażka Troszyna. Zobacz wyniki 2. kolejki okręgówki [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 sierpnia 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał z Orzycem Chorzele 2:3 w meczu drugiej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zwycięstwo było o krok, lecz goście zapewnili sobie trzy punkty w ostatniej minucie gry. Zobacz wyniki drugiej kolejki i aktualną tabelę.

Piłkarze KS CK Troszyn mieli niewyobrażalnego pecha. Zaczęło się jednak dobrze, bowiem na początku meczu kapitalnym strzałem z dystansu prowadzenie gospodarzom dał Piotr Gutowski. Piłka po strzale z około 25 metrów odbiła się od poprzeczki i zaskoczyła Łukasza Robaczka. Przyjezdni zdobyli jednak bramkę do szatni, na 1:1 trafił Piotr Piasecki.

Druga połowa zaczęła się podobnie, siedem minut po wznowieniu gry Gutowski trafił po raz drugi i gospodarze prowadzili. Wydawało się, że trzy punkty zostaną w Ostrołęce (KS CK swoje mecze domowe gra na stadionie przy Partyzantów - przyp. red.), lecz nieoczekiwanie w końcówce padły dwa gole dla rywali. Ich autorem był Piotr Piasecki, który zakończył mecz z hat-trickiem, dając ekipie beniaminka okręgówki cenne trzy punkty.

Po dwóch kolejkach ligi okręgowej na czele znajdują się ekipy Korony Ostrołęka i Nadnarwianki Pułtusk z sześcioma punktami na koncie.

KS CK Troszyn - Orzyc Chorzele 2:3 (1:1)

⚽ 1:0 Gutowski '10
⚽ 1:1 Piasecki '45
⚽ 2:1 Gutowski '52
⚽ 2:2 Piasecki '88
⚽ 2:3 Piasecki '90

KS CK Troszyn: Drężek - A. Abramczyk, Sakowski, Grochocki, Dzwonkowski, M. Kaczyński, Gutowski, Bałas, Rudziński, Chromik, Grabowski (70' Parzych).