Pekpol dalej od Plus Ligi

Siatkówka 20 marca 2011 Komentarzy

Nie udało się ostrołęckim siatkarzom zwyciężyć w pierwszym, wyjazdowym meczu z Lotosem Trefl Gdańsk w boju o Plus Ligę. Pekpol wygrał tylko drugiego seta, ostatecznie ulegając gospodarzom 1:3.  Walka jednak trwa nadal, a o tym, że gdańszczanie są w zasięgu ostrołęczan, mogliśmy przekonać się na własne oczy dwa tygodnie temu...

Nie udało się ostrołęckim siatkarzom zwyciężyć w pierwszym, wyjazdowym meczu z Lotosem Trefl Gdańsk w boju o Plus Ligę. Pekpol wygrał tylko drugiego seta, ostatecznie ulegając gospodarzom 1:3.  Walka jednak trwa nadal, a o tym, że gdańszczanie są w zasięgu ostrołęczan, mogliśmy przekonać się na własne oczy dwa tygodnie temu, kiedy nad Narwią ich zagraniczne gwiazdy nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Kolejny mecz jutro o 18:00 również w Gdańsku, a potem 26 marca w Ostrołęce. Gdyby Pekpolowi udało się zwyciężyć oba te mecze, będzie już jedną nogą w Plus Lidze.

Lotos Trefl Gdańsk - Pekpol Ostrołęka 3:1 (26:24, 20:25, 25:19, 25:20)

Pekpol: G. Pietkiewicz, A. Żyliński, M. Sacharewicz, P. Pietkiewicz, A. Jacyszyn, K. Szczygielski, D. Kaniowski (libero) oraz T. Stańczuk, T. Rutecki, G. Białek