Pekpol znaczy emocje!

Siatkówka 26 marca 2011 Komentarzy

W zakończonym przed kilkoma sekundami meczu Pekpol Ostrołęka przegrał po zawziętej walce 3:2 z Treflem Gdańsk. Tym samym po dwóch porażkach w Gdańsku nie ma już szans na awans do Plus Ligi. Trzeba jednak podkreślić, że awans nie był celem w tym sezonie...

W zakończonym przed chwilą meczu Pekpol Ostrołęka przegrał po zawziętej walce 3:2 z Treflem Gdańsk. Tym samym po dwóch porażkach w Gdańsku nie ma już szans na awans do Plus Ligi. Trzeba jednak podkreślić, że awans nie był celem w tym sezonie.

Na dzisiejszym meczu przeżyć można było prawdziwą huśtawkę emocji. Rozpoczęło się od przegranego dosyć gładko seta, potem zaciekła walka o remis, później znów na prowadzenie wyszli goście, by w czwartym secie dać się ograć ostrołęczanom. O wszystkim zadecydował tie break, w którym - znów po zaciętej walce do samego końca - lepsza okazała się drużyna Trefla.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie Pekpolu został wybrany Mateusz Sacharewicz.

Pekpol Ostrołęka - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (17:25, 25:23, 18:25, 25:18, 13:15)