Pewne wygrane kadetek i Juniorek Unii Basket

Koszykówka 05 lutego 2012 Komentarzy

Bardzo dobrze zaprezentowały się w ten weekend zespoły kadetek i juniorek Unii Basket. Najpierw w sobotę, 4 lutego, bardzo efektowne zwycięstwo odniosły Kadetki U16 w wyjazdowym meczu w Sokołowie Podlaskim.

Natomiast w niedzielę, 5 lutego zespół Juniorek U18 podejmował na swoim parkiecie drużynę SKS 12 II Warszawa. Trener M. Kruszewski pierwsze minuty kwarty spędził spokojnie siedząc na ławce, lecz gdy w szóstej minucie na tablicy wyników zobaczyliśmy wynik 2:13 dla naszych przeciwniczek szkoleniowiec praktycznie „eksplodował”.
Kilka cennych uwag, „wypowiedzianych”, dotarło do zawodniczek Unii w odpowiednim momencie. Od tego momentu rozpoczął się koncert gry naszego zespołu, który jeszcze przed przerwą zapewnił sobie bezpieczną przewagę. Ostatecznie nasze koszykarki całe spotkanie wygrały zasłużenie.