Pewne zwycięstwa seniorek i kadetek OTPS Nike

Siatkówka 10 listopada 2015 Komentarzy

To był bardzo udany weekend dla zespołu kadetek i seniorek OTPS Nike Ostrołęka. Kadetki pokonały w Nadarzynie miejscowy GLKS 3:0, a seniorki wygrały z SPS Konstancin Jeziorna 3:1. Oba zwycięstwa są dla ostrołęczanek niezwykle cenne.

Kadetki po kilku przegranych meczach, w których udowadniały w pojedynczych setach, że stać je na dużo lepszą grę w końcu się przełamały. W Nadarzynie zagrały bardzo dobry mecz, kontrolując sytuację w każdym secie i pewnie zwyciężając bez straty seta.

GLKS Nadarzyn - Nike Ostrołęka 0:3 (17:25, 19:25, 21:25)

Skład Nike: Magdalena Piersa, Klaudia Waśkiewicz, Wiktoria Szczepanek, Joanna Rogalska, Aleksandra Damięcka, Kamila Kolanowska, Anna Kaczyńska, Klaudia Lendzioszek i Gabriela Lendzioszek.

Dzień później dobre wieści napłynęły również z innej podwarszawskiej miejscowości, gdzie seniorki Nike rywalizowały z SPS Konstancin Jeziorna w ramach rozgrywek III ligi. Początek meczu mógł budzić pewne obawy, ale jak się poźniej okazało pierwszy przegrany set to tylko wypadek przy pracy. Z upływem czasu nasze zawodniczki rozkręcały się coraz bardziej i pewnie wygrały kolejne trzy partie. Jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo seniorek za trzy punkty, co stawia nasz zespół w czołówce ligi.

SPS Konstancin Jeziorna - Nike Ostrołęka 1:3 (25:17, 22:25, 17:25, 17:25)

Skład Nike: Urszula Iwaniuk, Joanna Sobotka, Klaudia Jadczak, Michalina Liszewska, Ola Piersa, Natalia Ossowska, Magdalena Wiszowata, Klaudia Chełstowska, Karolina Kośka, Aleksandra Mierzejewska, Joanna Skoczeń i Ola Żendzian.