Piastovia lepsza od Jantaru Ostrołęka

Piłka nożna 29 października 2015 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z Piastovią Piastów 0:5 w wyjazdowym meczu 10. kolejki II ligi kobiet. Podopieczne Rafała Koska zanotowały ósmą porażkę w dziewiątym meczu i z dorobkiem trzech punktów zamykają tabelę rozgrywek drugoligowych.

Piastovia to zespół z czołówki ligowej, lecz w pierwszej połowie przewaga gospodyń nie była aż tak wyraźne. Ostrołęczanki dzielnie się broniły - niestety, straciły jednak bramkę "do szatni". W drugiej połowie worek z golami rozwiązał się, rywalki były już wyraźnie lepsze i zakończyły spotkanie z dorobkiem pięciu trafień. Autorką trzech z nich była Beata Cabaj, po jednym dołożyły Karolina Dunajewska i Aleksandra Bordziakowska.

Drugoligowym piłkarkom jesienią została do rozegrania tylko jedna kolejka, odbędzie się ona w terminie 7-8 listopada. W 11. serii gier Jantarki podejmą u siebie Helios Białystok.

PKS PIASTOVIA Piastów - JANTAR Ostrołęka 5-0 (1-0)
Cabaj 45, 60, 80, Dunajewska 50, Bordziakowska 55

Jantar: Tomczak - Dudziec, Galarska, Jurga (67' Machnik), Koper, Majewska, Milewska (80' Duszak), Ostrowska, Płoska, Świerszcz, Zając.