Pięć bramek Korony i efektowna wygrana z Warmią

Piłka nożna 09 lutego 2019 1 Komentarz

Korona Ostrołęka wygrała z Warmią Grajewo w czwartym meczu sparingowym przygotowującym do rozgrywek rundy wiosennej w IV lidze. Rozmiary wygranej były imponujące.

Sprawdzian wypadł doskonale. Korona już do przerwy strzeliła dwa gole, w drugiej połowie dołożyła kolejne trzy i wygrała 5:0. Bramki strzelali: Damian Słowik, Dominik Dzwonkowski, Bartosz Gąska, Maciej Staszczuk i Filip Kiernozek.

Był to czwarty sprawdzian Korony w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Staniórskiego przegrali wcześniej z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:4, z Olimpią Zambrów 1:4 oraz pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki 2:1.

Kolejny sparing - 16 lutego z Kryształem Glinojeck.